Cosy ajour maillot HUDSON 015706
Maillot met een ajour patroon.
Dankzij warme materialen deze artikel is trendy zoals met korte als met een lange rok. Maakt niet uit hoe je ze draagt, ze trekken veel aandacht.
76% cotton
21% polyamide
3% elastan
Beschikbaarheid: Niet in voorraad
Normale prijs: € 16,00
Afgeprijsd € 12,80

Maillot met een ajour patroon.
Dankzij warme materialen deze artikel is trendy zoals met korte als met een lange rok. Maakt niet uit hoe je ze draagt, ze trekken veel aandacht.
76% cotton
21% polyamide
3% elastan
Bij Kousenboutique.nl verkopen wij beenmode van het Duiste merk Hudson. De collectie kousen van Hudson is gemaakt voor de gemiddelde/grote vrouw. Kousenboutique.nl heeft van Hudson panty's, kousen, maillots, leggings, pantykniekousjes, kniekousen en sokjes in de collectie in de basis en fashion uitvoering. Daarnaast verkopen wij hold-ups en jarretelkousen van Hudson ook in de basis en fashion uitvoering.
Diverse panty's uit de collectie van Hudson gaan tot maat 52-54. Ook verkoopt kousenboutique.nl panty's en maillots van Hudson voor de vrouw met een volle taille en korte benen. De broekjes in deze collectie vallen ruim met 2 inzetstukken zodat ze ook makkelijk gedragen kunnen worden door zwangere vrouwen. Bvd. Montana maillot of Tradition panty.
Kousenboutique.nl verkoopt van Hudson ook sokken en kniekousen die gemaakt zijn van natuurlijke materialen voor zowel dames als heren.
Hudson heeft ook een lijn voor zowel dames als heren in sokken en kniekousen: RELAX. Deze kniekousen en sokken hebben een niet knellende boord en worden gedragen door mensen die last hebben van b.v. slechte doorbloeding.